Akikre büszkék lehetünk!

2022.december 1-én került sor Vác Város Kiváló Diákja díj és Vác Város Sportjáért kitüntetés átadására.

Iskolánkból HORKA LILLA és LŐRIK VERONIKA nyerte el Vác Város Kiváló Diákja címet.
A lányok 8 éven keresztül kitűnő tanulók voltak, számos országos, megyei, területi versenyen értek el kimagasló eredményt.

FÖLDESI FANNI és SÁNDOR DORKA Vác Város Sportjáért díjban részesült.
Fanni gerelyhajításból, Dorka ritmikus sportgimnasztikából szerzett országos, megyei szinten kimagasló eredményt!

Szívből gratulálunk!!!!

További szép sikereket kívánunk!