A BEIRATKOZÁSHOZ SZÜKSÉGES DOKUMENTÁCIÓK AZ ALÁBBI LINKekEN TEKINTHETŐK MEG:

SZÜLŐI TÁJÉKOZTATÓ

BEISKOLAZAS_MODUL_FELHASZNALÓI_ÚTMUTATÓ_2024

Útmutató videó

KITÖLTENDŐ DOKUMENTUMOK-NYILATKOZATOK AZ ALÁBBI LINKEKEN ÉRHETŐK EL:

FELVÉTELI KÉRELEM / ADATLAP a 2024/2025-ös tanévre

NYILATKOZAT ÉLETVITELSZERŰ OTT LAKÁSRÓL

NYILATKOZAT ETIKA_HIT ÉS ERKÖLCSTAN

NYILATKOZAT A GYERMEK TÖRVÉNYES KÉPVISELETÉRŐL

JÓ HÍRÜNKET VITTÉK!

A mai napon "Intézményi tanfelügyelet" zajlott iskolánkban. 3 szakértő vizsgálta az iskolában folyó oktatást, nevelést, az intézmény infrastruktúráját. Betekintettek alapdokumentumainkba, bejárták az iskolát, interjút készítettek velem, az iskola pedagógusaival és a szülők képviselőivel is.

Mindent rendben találtak. Gratuláltak a rengeteg versenyeredményhez, a szakszerű munkához.

Azt mondták: "Büszke lehetek kollégáimra, diákokra és a szülőkre isSok sikert kívánnak a további munkánkhoz!"

EZÚTON SZERETNÉM MEGKÖSZÖNNI MINDEN FÖLDVÁRYSNAK- diáknak, munkatársnak, szülőnek - AZT,HOGY ILYEN ISKOLÁNK VAN!

Pallaginé Nagy Ágnes